http://www.nayabsoft.com/wp-content/uploads/NewBannerOp.gifhttp://www.nayabsoft.com/wp-content/uploads/ads-468x60-17.gif

 

جدیدترین نسخه Abs workout PRO اندروید

این نرم افزار به عنوان مربی شخصی استفاده نمی شود. قبل از شروع آموزش از مربی تناسب اندام خود بخواهید که به شما بگوید هر تمرین را چگونه انجام دهید این تمرین برای از دست چربی شکم طراحی نشده است، اما برای به دست آوردن شکم تخت، عضلانی و عضلات 6 تکه قابل استفاده است . برای دانلود آخرین نسخه از این نرم افزار فوق العاده و پرطرفدار به ادامه مطلب همین پست از سایت نایاب سافت مراجعه نمایید .

 
Abs workout PRO که به معرفی جدیدترین نسخه پرو و فول آنلاک آن می پردازیم نام نرم افزار تناسب اندام و بدنسازی دیگری است که می تواند با استفاده از تمارین مختلف و راهنمایی لازم شما را به حجم عضله دلخواهتان رسانیده و یا موجبات لاغری مورد نظر شما را فراهم نماید .  این نرم افزار برنامه تمرین برای انجام در 42 روز و فقط 6 هفته است .  تمرین عضله شکم روزانه شامل 6 تمرین برای انجام در هر روز است تا به 6 تکه شدن شکم برسید.  با این نرم افزار شنا ،درازنشست ، بارفیکس و … را فراموش کنید و نیازی به رفتن به سالن ورزش نیست. شما می توانید این تمرین 6 تکه کردن شکم را در خانه انجام دهید.

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.