http://www.nayabsoft.com/wp-content/uploads/NewBannerOp.gifhttp://www.nayabsoft.com/wp-content/uploads/ads-468x60-17.gif

 

دانلود جدیدترین نسخه WIFI Signal Strength Premium اندروید – نسخه آنلاک شده و بدون تبلیغات

بررسی و بازبینی قدرت آنتن دهی مودم وایفای با WiFi Signal Strength

WIFI Signal Strength Premium ابزاری قدرتمند برای سیستم عامل اندروید می باشد که به آنالیز قدرت آنتن دهی مودم شما می پردازد و در یک صفحه گرافیکی, قدرت سیگنال وای فای را به شما نمایش خواهد داد و می‌ توانید در جاهای مختلف منزل یا محل کار، با اجرای آن به میزان قدرت آنتن وای فای در آن نقطه پی ببرید و بهترین محل را برای قرارگیری خود، یا حتی مودم انتخاب کنید. اگر کمی از مودم‌ های وای فای و سیگنال‌ های آن اطلاع داشته باشید حتما می‌دانید که قرارگیری چند مودم وای فای در کنار هم گاهی باعث تداخل سیگنال‌ ها و در نتیجه کم شدن سرعت یا قطعی ارتباط برای چند ثانیه خواهد شد.

این نرم افزار با بررسی سیگنال‌ های تولیدی مودم شما و دیگر مودم‌ هایی که قادر به پیدا کردن آن‌ ها است، می‌تواند تداخل یا عدم تداخل آنتن‌ ها را به شما اطلاع دهد تا در صورتی که این بازه‌ تداخلی بیش از حد استاندارد بود، اقدام به انجام تغییراتی در تنظیمات مودم خود کنید. از ویژگی های دیگر این برنامه می توان به ویجت های متوع برنامه اشاره کرد که قابلیت های متنوعی را در اختیارتان قرار می دهد و با قرار دادن آن بر روی صفحه اصلی گوشی، امکان مشاهده سریعتر قدرت سیگنال ها را نیز خواهید داشت.

 

ویژگی های اختصاصی نرم افزار مدیریت سیگنال وای فای WIFI Signal Strength Premium اندروید:

▣ نشان ‌دهنده تداخل کانال‌ های همسایه برای بررسی تداخل در ارتباطات
▣ دارا بودن نمایشگر سنجش وای فای به همراه به روز رسانی خودکار
▣ دارای یک ویجت برای هوم اسکرین در رنگ‌ های مختلف
▣ نمایش جزئیات مربوط به WiFi همراه با جزئیات بالا
▣ دارای رابط گرافیکی زیبا و بدون تبلیغات آزار دهنده
▣ اندازه گیر قدرت سیگنال تمام صفحه گرافیکی
▣ دارا بودن ویجت های رنگی اضافی

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.